Konsultacje dla narzeczonych!

Przekonamy Was jak łatwo i przyjemnie zorganizować Wasz ślub i wesele. Rozpiszemy dla Was kalendarium przygotowań ślubnych. Pokażemy jak oszacować budżet ślubny i stworzyć jego harmonogram. Podpowiemy, czym kierować się przy wyborze poszczególnych wykonawców oraz na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umów. Podpowiemy jak stworzyć listę gości, a później odpowiednio rozsadzać ich przy stole, ustalić menu, a także jak dobrać atrakcje i dekoracje, aby wszystko było spójne oraz pasowało do Waszych upodobań. Odpowiemy na każde nurtujące pytania, dotyczące organizacji i zwrócimy uwagę na częste błędy narzeczonych przy organizacji tak ważnego dla nich dnia. Zostanie Wam przekazana wiedza w pigułce, dzięki której zorganizujecie swój ślub i wesele z wielką przyjemnością i bez stresu!

Konsultacyjne SOS!

Ślub coraz bliżej, a organizacja wymyka się Wam spod kontroli? Nie ma problemu! Nawet jeśli do ślubu zostało tylko parę tygodni, a nie wszystko idzie po Waszej myśli, skontaktujcie się z naszą konsultantką – ona pomoże spokojnie okiełznać całość uroczystości. Dopnie na ostatni guzik wszelkie elementy Waszego dnia, podsunie dodatkowe pomysły, rozwiąże wszystkie problemy oraz obieca, że… nie opuści Was, aż do ślubu!

+48 888 800 026

ZREALIZUJEMY WASZE MARZENIA!

Pełna organizacja ślubu i wesela

Przedstawicie nam Wasze marzenia, a my je zrealizujemy. Przez cały okres współpracy będziecie pod opieką profesjonalistów dostępnych „pod telefonem” przez siedem dni w tygodniu. Towarzyszymy przy podpisaniu umów, szukamy wykonawców oraz nadzorujemy wszystkie etapy przygotowań.
Każda decyzja jest konsultowana z narzeczonymi – nic nie dzieje się bez Waszej zgody.

WSPÓLNIE WYBIERZEMY MOTYW WASZEGO ŚLUBU!

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Polega na spotkaniu lub spotkaniach, na których przedstawicie konsultantce, w jakim zakresie potrzebujecie pomocy. My rozwiążemy problemy i przystąpimy do ich rozwiązania. Możemy zaprezentować inspiracje, wspólnie wybrać motyw waszego wesela, podpowiedzieć wykonawców z wybranej przez Was dziedziny, zorganizować atrakcje i dekoracje.

WSZYSTKO DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK!

Koordynacja w dniu ślubu

Konsultantka ślubna będzie z Wami od wczesnych godzin porannych do około pierwszej w nocy. Dopilnuje, aby wszystko przebiegało według wcześniej ustalonego harmonogramu uroczystości. Skontroluje prace podwykonawców, a w razie sytuacji awaryjnej znajdzie rozwiązanie problemu w czasie, gdy będziecie się świetnie bawić na Waszym weselu.

3 Etapy współpracy z Wedding Planner!


Niezobowiązujące spotkanie

Umówmy się w wybranym przez Was terminie na neutralnym gruncie – zazwyczaj jest to któraś z sądeckich kawiarni. Wy opiszecie nam swoje oczekiwania, marzenia i wizję Tego Dnia, a my przedstawimy naszą ofertę i opiszemy różne możliwości współpracy. Dzięki prezentacji wielu inspiracji poznamy Wasze gusta i preferencje. Na spotkaniu nie musicie podejmować decyzji o ewentualnej współpracy. Dajemy Wam czas na dyskusję i namysł.


Wybór oferty, wycena, podpisanie umowy

Dopiero po potwierdzeniu przez Was chęci do współpracy i wybraniu oferty, z której chcielibyście skorzystać, wycenimy usługę. Przedstawimy propozycję i jeśli wszystko będzie zgadzać się z Waszymi oczekiwaniami spiszemy umowę. Od tej pory zyskacie ślubnego asystenta i specjalistę w branży ślubnej, który zawsze będzie do Waszej dyspozycji.


Organizacja

Od momentu podpisania umowy będziecie pod opieką konsultantki ślubnej. Zajmiemy się wszystkim Waszymi wyborami z oferty. Razem z Wami lub w Waszym imieniu wyszukamy tylko najlepszych i sprawdzonych podwykonawców. Sprawdzimy dostępność terminów, przeanalizujemy oferty cenowe. Będziemy asystować przy podpisywaniu umów lub podpiszemy je w Waszym imieniu, sprawdzając dokumenty pod każdym względem. Czas przygotowań do Waszego ślubu i wesela upłynie w błogim spokoju i pewności, że macie wszystko pod kontrolą.